Beschrijving
Nieuwe turkoois-, koraal- en malachietarmbanden – 18 verschillende modellen
Prachtige nieuwe collectie turkoois-, koraal- en malachietarmbanden, uitgevoerd in maar liefst 18 verschillende modellen. De armbanden worden gemengd geleverd, zodat u direct een gevarieerd assortiment ontvangt met verschillende kleuren, kralenvormen en decoratieve tussenstukken.
Een aantrekkelijke collectie voor winkels, cadeauverkoop en wederverkoop, met populaire kleuren zoals blauw turkoois, warm rood koraal en diep groen malachiet.
Van €5,99 voor slechts €3,99 per stuk bij afname van een zak met 6 stuks. Bij afname van 60 stuks, oftewel 10 zakken van 6 stuks, betaalt u slechts €2,99 per stuk.
18 verschillende modellen
Deze collectie bestaat uit 18 verschillende uitvoeringen.
De modellen worden gemengd geleverd, waardoor u niet één type ontvangt maar een aantrekkelijke variatie van kleuren, kralen, chips en metalen decoraties.
Dat maakt de collectie bijzonder geschikt voor winkels waar klanten graag kunnen kiezen uit meerdere stijlen.
Turkoois, koraal en malachiet
De collectie is opgebouwd rond drie zeer geliefde kleurstellingen:
turkooisblauw, koraalrood en malachietgroen.
Deze kleuren hebben ieder hun eigen uitstraling en zorgen samen voor een sterk, kleurrijk assortiment.
Turkoois geeft een frisse en opvallende uitstraling, koraal zorgt voor warmte en malachiet voor een diepe, luxe groentint.
Gemengd geleverd
De armbanden worden assorti en gemengd geleverd.
Hierdoor kan de precieze samenstelling per zak verschillen. Dat zorgt juist voor een levendige collectie met meerdere modellen naast elkaar.
Ideaal voor presentatie op een displayrek, toonbank of in een sieradenvitrine.
Aantrekkelijk voor cadeau- en impulsverkoop
Door de scherpe prijs en de opvallende kleuren zijn deze armbanden bijzonder geschikt als laagdrempelig cadeauartikel.
Ze passen uitstekend in:
cadeauwinkels, edelsteenwinkels, spirituele winkels, sieradenwinkels, markten en toeristische winkels.
Ook als impulsartikel bij de kassa zijn ze zeer geschikt.
Van €5,99 voor €3,99 per stuk bij 6 stuks
De normale prijs bedraagt:
€5,99 per stuk
Bij afname van een zak met 6 stuks betaalt u slechts:
€3,99 per stuk
6 armbanden kosten daarmee:
6 × €3,99 = €23,94
Bij de normale prijs zouden 6 stuks €35,94 kosten.
U bespaart daarmee €12 per zak van 6 stuks.
Vanaf 60 stuks slechts €2,99 per stuk
Bij afname van 60 stuks, oftewel 10 zakken van 6 stuks, geldt de scherpste prijs:
€2,99 per stuk
60 stuks kosten daarmee:
60 × €2,99 = €179,40
Bij de normale prijs van €5,99 per stuk zouden 60 armbanden €359,40 kosten.
U bespaart daarmee €180 bij afname van 60 stuks.
Ideaal voor wederverkopers
De combinatie van 18 modellen, gemengde levering en een scherpe staffelprijs maakt deze collectie bijzonder interessant voor wederverkopers.
Met één bestelling ontvangt u direct een ruim en kleurrijk assortiment dat aantrekkelijk gepresenteerd kan worden.
Door de lage inkoopprijs blijft er bovendien voldoende ruimte voor een aantrekkelijke verkoopmarge.
Kenmerken
- Product: turkoois-, koraal- en malachietarmbanden
- Aantal modellen: 18 verschillende uitvoeringen
- Levering: gemengd / assorti
- Kleuren: blauw, rood en groen
- Verpakking: zakken van 6 stuks
- Normale prijs: €5,99 per stuk
- Bij 6 stuks: €3,99 per stuk
- Prijs per zak van 6: €23,94
- Bij 60 stuks: €2,99 per stuk
- Aantal zakken bij 60 stuks: 10
- Prijs 60 stuks: €179,40
- Besparing bij 60 stuks: €180
- Toepassing: sieradenverkoop, cadeau, winkelpresentatie en wederverkoop
- Bijzonderheid: 18 verschillende modellen gemengd geleverd
Kleurrijke armbandencollectie voor een scherpe prijs
Deze nieuwe turkoois-, koraal- en malachietarmbanden bieden met 18 verschillende modellen een kleurrijk en veelzijdig assortiment.
De gemengde levering zorgt voor afwisseling in de winkel en maakt iedere bestelling aantrekkelijk voor presentatie en wederverkoop.
Van €5,99 voor €3,99 per stuk bij 6 stuks en bij 60 stuks slechts €2,99 per stuk.








