Beschrijving
Extra grote en stevige kooihangers voor trommelstenen
Praktische kooihangers, ook wel cage hangers genoemd, in een extra grote en stevige uitvoering. Deze metalen spiraalhangers zijn ideaal om trommelstenen, kleine kristallen, edelstenen en andere decoratieve items eenvoudig om te toveren tot een hanger.
Door de flexibele spiraalconstructie kan de hanger voorzichtig worden geopend, waarna een passende steen of ander klein object in de kooi wordt geplaatst. Vervolgens sluit de spiraal zich weer rondom het item.
Nergens goedkoper dan bij ons.
Van €0,69 per stuk voor slechts €0,39 per stuk bij afname van 100 stuks. Bij 500 stuks betaalt u slechts €0,29 per stuk.
Groter en steviger uitgevoerd
Deze kooihangers zijn uitgevoerd in een groter en steviger model dan veel standaard spiraalhangers.
Daardoor zijn ze geschikt voor wat grotere trommelstenen en andere objecten die u als hanger wilt gebruiken.
De stevige draadconstructie zorgt ervoor dat de steen goed wordt omsloten, terwijl de spiraal flexibel genoeg blijft om eenvoudig te openen en te sluiten.
Ideaal voor trommelstenen
Een kooihanger is een eenvoudige manier om een trommelsteen te dragen zonder dat deze hoeft te worden doorboord.
Plaats de steen in de spiraal en vorm de kooi voorzichtig rondom het materiaal. Zo ontstaat in korte tijd een unieke edelsteenhanger.
Bijzonder geschikt voor onder andere:
amethist, bergkristal, rozenkwarts, carneool, aventurijn, tijgeroog, jaspis en vele andere trommelstenen.
Ook geschikt voor andere kleine items
De kooihangers kunnen behalve voor trommelstenen ook worden gebruikt voor verschillende andere kleine objecten.
Denk bijvoorbeeld aan:
kleine kristallen, schelpjes, kralen, symbolische voorwerpen of kleine decoratieve vondsten.
Hierdoor zijn de hangers interessant voor creatieve workshops, sieradenmakers en hobbyisten.
Geen gat in de edelsteen nodig
Een belangrijk voordeel van een cage hanger is dat de steen niet hoeft te worden geboord.
Hierdoor kunt u ook mooie trommelstenen gebruiken die u liever intact wilt laten.
Bovendien kan de inhoud later eenvoudig worden verwisseld, zodat één kooihanger voor meerdere stenen gebruikt kan worden.
Eenvoudig te gebruiken
Het gebruik is heel eenvoudig:
trek de spiraal voorzichtig open, plaats de gewenste steen in het midden en laat de kooi zich rondom het object sluiten.
Aan het oogje aan de bovenkant kan vervolgens eenvoudig een ketting, koord of leren veter worden bevestigd.
Interessant voor winkels en workshops
Door de lage stukprijs zijn deze kooihangers bijzonder geschikt voor:
edelsteenwinkels, sieradenwinkels, creatieve workshops, markten, hobbywinkels en wederverkopers.
Combineer ze bijvoorbeeld met losse trommelstenen, zodat klanten zelf hun favoriete edelsteen kunnen kiezen.
Dit maakt de kooihanger een eenvoudig maar zeer veelzijdig verkoopartikel.
Slechts €0,39 per stuk bij 100 stuks
De normale prijs bedraagt:
€0,69 per stuk
Bij afname van 100 stuks betaalt u slechts:
€0,39 per stuk
100 stuks kosten daarmee:
100 × €0,39 = €39
Bij de normale prijs van €0,69 zouden 100 stuks €69 kosten.
U bespaart daarmee €30 per 100 stuks.
Vanaf 500 stuks slechts €0,29 per stuk
Voor grotere afnemers geldt een nog scherpere staffelprijs:
500 stuks × €0,29 = €145
Bij de normale prijs van €0,69 per stuk zouden 500 kooihangers €345 kosten.
U bespaart daarmee maar liefst €200 per 500 stuks.
Kenmerken
- Product: kooihanger / cage hanger
- Uitvoering: extra groot en stevig
- Model: spiraalkooi
- Materiaal: metaal
- Geschikt voor: trommelstenen, kristallen en andere kleine items
- Gebruik: hanger voor ketting of koord
- Voordeel: steen hoeft niet doorboord te worden
- Herbruikbaar: inhoud kan worden verwisseld
- Toepassing: sieraden, workshops, hobby en wederverkoop
- Normale prijs: €0,69 per stuk
- Bij 100 stuks: €0,39 per stuk
- Prijs 100 stuks: €39
- Bij 500 stuks: €0,29 per stuk
- Prijs 500 stuks: €145
- Bijzonderheid: groter en steviger dan standaard kooihangers
Extra voordelige cage hangers voor wederverkoop
Deze extra grote en stevige kooihangers zijn een eenvoudige en voordelige manier om trommelstenen en andere kleine items als hanger te gebruiken.
Dankzij de lage staffelprijzen zijn ze bijzonder interessant voor winkels, workshops en groothandels.
Van €0,69 per stuk naar €0,39 bij 100 stuks en slechts €0,29 per stuk bij 500 stuks.








