Beschrijving
Roze amethist-schijven uit Patagonië – handgepolijst aan beide zijden
Bijzonder fraaie roze amethist-schijven uit Patagonië, zorgvuldig met de hand gepolijst aan beide zijden. Hierdoor komen de natuurlijke tekeningen, kristalstructuren en zachte roze tot paarsachtige tinten prachtig naar voren.
Iedere schijf is uniek van vorm, kleur en structuur. Door het dubbelzijdige polijstwerk zijn beide kanten mooi afgewerkt en kan iedere schijf vanuit verschillende hoeken worden bekeken of gepresenteerd.
Vergelijkbare roze amethist-schijven worden elders aangeboden voor circa €49 per kilo. Bij ons profiteert u van bijzonder scherpe staffelprijzen:
Vanaf 5 kilo: €29 per kilo
Vanaf 10 kilo: €24 per kilo
Wat is roze amethist?
Roze amethist is een kwartsvariëteit met zachte roze, lila en paarsachtige tinten. Het materiaal kan naast kristallijne gedeelten ook banden, wolkachtige structuren en natuurlijke kleurzones bevatten.
Juist deze combinatie van kleur en patroon maakt roze amethist bijzonder populair voor decoratieve schijven, mineralenobjecten en interieurstukken.
De uitstraling varieert per exemplaar van zacht en subtiel tot duidelijker roze-paars.
Afkomstig uit Patagonië
Deze roze amethist-schijven zijn afkomstig uit Patagonië in Argentinië, een gebied dat bekendstaat om bijzondere mineraalvondsten.
De natuurlijke patronen in het gesteente maken iedere schijf anders. Sommige exemplaren hebben een rustiger patroon, terwijl andere juist sterkere kleurovergangen, kristallijne gedeelten en contrasterende lijnen laten zien.
Handgepolijst aan twee zijden
Een belangrijk kenmerk van deze schijven is dat ze aan beide zijden met de hand zijn gepolijst.
Door het polijsten worden de kleuren dieper en worden de natuurlijke structuren veel duidelijker zichtbaar. De gladde afwerking zorgt bovendien voor een luxe uitstraling.
Omdat beide zijden zijn afgewerkt, kan de schijf worden omgedraaid om de mooiste kant te kiezen of regelmatig van presentatie te wisselen.
Iedere schijf is uniek
Roze amethist is een natuurproduct. Hierdoor verschillen de schijven onderling in:
kleurintensiteit, tekening, kristalstructuur, vorm en natuurlijke insluitsels.
Deze verschillen zijn geen onvolkomenheden, maar juist een belangrijk onderdeel van het karakter van het materiaal.
Geen twee schijven zijn daarom exact hetzelfde.
Prachtig als decoratie en mineraalobject
De gepolijste schijven zijn bijzonder geschikt als decoratief mineraalobject. Ze kunnen bijvoorbeeld worden geplaatst op een standaard, sokkel of in een vitrinekast.
Door hun natuurlijke kleuren passen ze uitstekend in zowel moderne als klassieke interieurs.
Ze zijn geschikt voor onder andere:
woonkamers, winkels, showrooms, wellnessruimtes, kantoren, hotels, vitrines en mineralencollecties.
Interessant voor wederverkopers
Door de scherpe kiloprijzen zijn deze roze amethist-schijven bijzonder interessant voor mineralenwinkels, edelsteenwinkels en wederverkopers.
De schijven kunnen afzonderlijk worden verkocht op basis van gewicht, formaat en uitstraling. Omdat ieder stuk anders is, ontstaat automatisch een gevarieerd assortiment.
Elders circa €49 per kilo
Vergelijkbare roze amethist-schijven worden elders aangeboden voor circa €49 per kilo.
Bij een afname vanaf 5 kilo betaalt u bij ons slechts:
5 kg × €29 = €145
Bij een prijs van €49 per kilo zou 5 kilo €245 kosten. Het verschil bedraagt daarmee €100 op 5 kilo.
Vanaf 10 kilo slechts €24 per kilo
Vanaf 10 kilo wordt de prijs nog aantrekkelijker:
10 kg × €24 = €240
Bij €49 per kilo zou 10 kilo €490 kosten. Het prijsverschil bedraagt daarmee €250 op 10 kilo.
Hierdoor is de 10-kilostaffel bijzonder interessant voor winkels en grotere afnemers.
Kenmerken
- Product: roze amethist-schijven
- Materiaal: natuurlijke roze amethist
- Herkomst: Patagonië, Argentinië
- Afwerking: handgepolijst
- Polijsting: aan beide zijden
- Kleur: roze, lila en paarsachtige tinten
- Structuur: natuurlijke banden, kristallen en kleurzones
- Uitvoering: iedere schijf is uniek
- Toepassing: interieur, vitrine, winkelpresentatie, decoratie en mineralencollectie
- Prijs elders: circa €49 per kilo
- Vanaf 5 kilo: €29 per kilo
- Prijs 5 kilo: €145
- Vanaf 10 kilo: €24 per kilo
- Prijs 10 kilo: €240
Roze amethist-schijven voor een uitzonderlijk scherpe kiloprijs
Deze handgepolijste roze amethist-schijven uit Patagonië combineren natuurlijke schoonheid met een luxe afwerking. Dankzij het polijsten aan beide zijden komen de zachte roze tinten, kristalstructuren en natuurlijke tekeningen optimaal tot hun recht.
Met een marktprijs van circa €49 per kilo en onze scherpe tarieven van €29 per kilo vanaf 5 kilo en slechts €24 per kilo vanaf 10 kilo zijn deze schijven bijzonder aantrekkelijk voor zowel verzamelaars als wederverkopers.








